Stadiony.net poszukują twórcy video na YouTube

źródło: Stadiony.net

Stadiony.net poszukują twórcy video na YouTube Redakcja rośnie, czas więc na kolejny krok. Tym razem szukamy osoby chętnej i zdolnej prowadzić kanał na YouTube. Jeśli lubisz stadiony i umiesz w video, daj nam znać. Pracy będzie sporo!

Reklama

W ostatnich tygodniach coraz bardziej się zmieniamy. Tych zmian na razie możecie jeszcze nie widzieć, ale wkrótce ich efekty powinny znacznie podnieść jakość strony. Na razie najbardziej widowiskową jest konto na Instagramie, które – z Waszą pomocą – rośnie jak na drożdżach, każdego dnia.

Musimy iść dalej, dlatego czas na obecność w YouTube. By nie tracić rąk do pracy nad zawartością strony, poszukujemy osoby, która zajmowałaby się tylko kanałem video! Wymogi nie są przesadnie wysokie, a przynajmniej tak się nam wydaje. Sprawdźcie:

  • znajomość specyfiki YouTube, najlepiej z doświadczeniem w prowadzeniu kanału;
  • doświadczenie w pracy z DaVinci Resolve (lub chęć tworzenia w tym narzędziu);
  • zmysł estetyczny;
  • dokładność;
  • sumienność;
  • podstawowe rozumienie kompozycji w fotografii;
  • umiejętność opowiadania historii w formie video.

Do zrobienia będzie sporo, ponieważ materiały do publikacji wciąż się zbierają. Spokojnie, hollywoodzki rozmach na starcie nas nie interesuje. Pierwsze kroki będą proste: stworzenie szablonu do prezentacji stadionów w formie slajdów, a później tworzenie nowych prezentacji stadionów na podstawie szablonu.

Dopiero później zajmiemy się bardziej zaawansowanymi formami, z użyciem obrazu dynamicznego (dron, wizualizacje video), lektora i złożonych efektów. Gotowi? Do dzieła, na zgłoszenia czekamy pod adresem Grzegorz@stadiony.net!

Kanał StadiumDB.com na YouTube

Reklama