Rekrutujemy: Redaktor pilnie poszukiwany

źródło: własne [MK]; autor: michał

Rekrutujemy: Redaktor pilnie poszukiwany Jeśli stadiony to dla Ciebie coś więcej niż rozrywka, a do tego masz dobre pióro i jeszcze lepszy angielski, koniecznie daj nam znać!

Reklama

Ciągniemy ten wózek już prawie dwie dekady, prawię dekadę w dwóch wersjach językowych. Stadiony.net i StadiumDB.com to więcej niż jakiś projekt – tym żyjemy w czasie wolnym, w święta, prawie zawsze. Ale jest nas za mało, zwłaszcza w obliczu rosnącego zainteresowania międzynarodową wersją serwisu i natłokiem obowiązków poza prowadzeniem serwisu.

Dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą, odpowiedz na jedno zasadnicze pytanie: Czy to Ciebie szukamy i potrzebujemy najbardziej? Potrzebny nam zaufany Partner, Współpracownik z bardzo dobrym, wręcz wspaniałym angielskim, który pomoże rosnąć anglojęzycznej wersji strony. StadiumDB.com ma się nieźle, ale nieźle to za mało – trzeba iść naprzód! Redagowanie artykułów informacyjnych i opisów wymaga znaczącej poprawy.

Nie oczekujemy certyfikatów i wieloletniego doświadczenia, nie oferujemy też pracy w „młodym i dynamicznym zespole”, chociaż średnia wieku wciąż niezła. Oczekujemy jednak sprawności w polszczyźnie i angielszczyźnie, w zamian oferując godziwe wynagrodzenie. Ekspertem od stadionów też nie musisz być, nie od razu narodowy stadion Litwy zbudowano. Nie rozumiesz tego dowcipu? Nie musisz, ale po jakimś czasie z nami może nawet zacznie Cię to śmieszyć. Pewnie nie, ale może...

Podsumowując: jest robota do zrobienia przy redagowaniu tekstów na polską i (bardziej) angielską wersję serwisu. Widzisz się w tej roli? Napisz email z tytułem Rekrutacja na adres grzegorz@stadiony.net i powiedz nam, dlaczego widzisz się w najstarszej polskiej stronie o stadionach, a nie w wypasionym startupie.

Stadiony.net - rekrutacja, potrzebujemy redaktora!

Reklama