#MisjaStadion: Czas na drugą połowę

źródło: własne [MK]; autor: michał

#MisjaStadion: Czas na drugą połowę Z powodu innych obowiązków musieliśmy wstrzymać dodawanie stadionów i zdjęć w ramach projektu #MisjaStadion na poziomie 50 ze 100 planowanych. Teraz jednak wracamy do publikacji lepszych materiałów i nowych stadionów z Polski!

Reklama

Plan był ambitny, ale prosty: zdążyć przed końcem 2018 zrealizować 100 nowych/zaktualizowanych prezentacji. Nie udało się głównie z powodu przygotowań do Stadium of the Year, ale dzięki Wam lista „do setki” i tak jest kompletna.

Teraz więc, kiedy i konkurs, i inne pilne obowiązki zawodowe są za nami, jedziemy dalej. W najbliższych dniach zobaczycie na Stadiony.net sporo świeżych materiałów – część naszych, część od Was, część od naszych stałych współpracowników i instytucji zewnętrznych. Za całą pomoc ogromne dzięki, również wyjątkowo gościnnym gospodarzom stadionów w różnych miejscach Polski.

Jednocześnie stale jesteśmy otwarci na sugestie, gdzie widzicie największe braki, których istotnych stadionów nie mamy i które zdjęcia kolą w oczy swoim wiekiem. Pierwsza dziesiątka, a więc stadiony 50-60, będzie kompletna już w najbliższych godzinach. A poniżej znajdziecie listę wszystkich prezentacji, które debiutowały lub przeszły gruntowne odświeżenie w ramach #MisjaStadion.

#MisjaStadion

#MisjaStadion

Reklama