Londyn: Stadion Tottenhamu ma aspirować do gwiazdki Michelin

źródło: własne | MK; autor: michał

Londyn: Stadion Tottenhamu ma aspirować do gwiazdki Michelin Choć do otwarcia stadionu jeszcze sporo czasu, już dziś „Koguty” mają umowy ze znanymi szefami kuchni, którzy będą obsługiwać najbogatszych widzów. Znamy szczegóły luksusowej strefy On Four.

Reklama

On Four, a więc „Na Czwartym”, to nazwa klubu biznesowego na czwartym piętrze zachodniej trybuny nowego White Hart Lane. Gdy otworzy się na kibiców w sierpniu 2018, ma się stać najbardziej wykwintnym kulinarnie miejscem na jakimkolwiek stadionie świata.

Wysoko zawieszona poprzeczka? To efekt starań, by stworzyć miejsce bijące inne strefy biznesowe. Michel Roux Jr, Albert Roux, Emily Roux, Chris Galvin, Bryn Williams oraz Dipna Anand to szóstka szefów kuchni, którzy już mają kontrakty na obsługiwanie gości. On Four ma mieć standard godny gwiazdki od Michelin.

W trakcie całego sezonu Premier League goście On Four mogą wybrać jedną z pięciu opcji, w tym jedzenie przy jednym stoliku z legendami Tottenhamu czy oglądanie szefa kuchni gotującego przy ich stoliku. Po każdym pojedynku na boisku do członków On Four będzie dołączał najlepszy zawodnik meczu, z którym będzie można się poznać.

W ramach On Four będzie można usiąść przy barze, wynająć lożę w sali jadalnej czy jeden z prywatnych skyboksów dla maksymalnie 21 osób. Każda z nich zostanie wyposażona dopiero po konsultacjach z klientem, ale to akurat najbardziej standardowa z opcji oferowanych przez Tottenham...

New Tottenham stadium

New Tottenham stadium

New Tottenham stadium

New Tottenham stadium

Reklama