Zabrze: Będzie komplet na start Ekstraklasy

źródło: GórnikZabrze.pl; autor: michał

Zabrze: Będzie komplet na start Ekstraklasy Wrócili do najwyższej ligi trochę szczęśliwie, ale dzięki Górnikowi frekwencja z pewnością będzie coraz lepsza. Już dziś nie ma biletów na inaugurację sezonu przeciwko Legii Warszawa.

Reklama

Bilety na pierwsze inauguracyjne spotkanie Górnika Zabrze rozeszły się szybciej niż ciepłe bułeczki. Sobotni (15.07) pojedynek przeciwko mistrzom Polski z Warszawy zobaczy komplet 22 708 kibiców. Wynik jest tym bardziej imponujący, że otwarta sprzedaż biletów ruszyła zaledwie wczoraj o 9:00! Wcześniej, w przedsprzedaży, rozeszło się ok. 10 tysięcy wejściówek.

Zgodnie z przepisami Polskiego Związku Piłki Nożnej kibicom drużyny gości Klub udostępni wymagane 5% pojemności stadionu, to jest 1184 miejsca. Ponadto Klub informuje, że wkrótce uruchomi dystrybucję biletów na mecz Górnik Zabrze – Wisła Kraków.

Arena Zabrze

Kibice Górnika nie tylko zastaną nowych rywali po powrocie do Ekstraklasy. Na Arenie Zabrze czeka na nich również nowoczesny sklep klubowy, jakiego dotąd nie było. Będzie można w nim nie tylko kupić koszulkę klubową, ale również spersonalizować ją poprzez dodatkowy nadruk (ta opcja ma pojawić się w ciągu kilku dni). W ciągu tygodnia sklep będzie czynny od 10:00 do 18:00. Kibice będą mogli odwiedzać go również w soboty oraz oczywiście w dni meczowe.

Arena Zabrze

Reklama