Wrocław: Tylko tydzień do konferencji Modern Futbol a Świat Kibiców

źródło: własne | MK; autor: michał

Wrocław: Tylko tydzień do konferencji Modern Futbol a Świat Kibiców Już siódmy raz Wrocław zaprasza na największe i najmocniejsze cykliczne wydarzenie poświęcone kibicowaniu i piłce nożnej w Polsce. Podczas dwudniowej konferencji prawie 30 prelegentów pomoże zrozumieć lepiej zjawiska wokół futbolu.

Reklama

Dokładnie za tydzień we Wrocławiu rozpocznie się siódma już edycja konferencji Modern Futbol a Świat Kibiców. To najlepsze merytorycznie tego rodzaju wydarzenie w Polsce. A więc otwarte dla wszystkich chętnych i z czołówką polskich badaczy zajmujących się na co dzień piłką nożną (lub sportem ogólnie) w najróżniejszych wymiarach: społecznym, finansowym, organizacyjnym.

Będzie więc od kogo się uczyć, ponieważ do Wrocławia 7 i 8 czerwca przyjeżdżają m.in. dr Radosław Kossakowski (UG, Gdańsk), dr Przemysław Nosal (UAM, Poznań), Mateusz Grodecki (UW, Warszawa), a także przedstawiciele Kancelarii Sejmu RP, Fundacji Legii, Sponsoring Insight czy Ekstrastats.

Modern Futbol A Świat kibiców

Jak zwykle silna będzie obsada wrocławska, na czele z dr. hab. Dariuszem Wojtaszynem (Uniwersytet Wrocławski), dr. Renatą Kopczyk (Politechnika Wrocławska) czy prelegentami Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, która współorganizuje wydarzenie do spółki z Kibice Razem Śląsk Wrocław. Jak przed rokiem, miejscem konferencji będzie imponujący Stadion Wrocław (7 czerwca) oraz Dolnośląska Szkoła Wyższa (8 czerwca).

Całość zamknięta w formie wygodnych do słuchania półgodzinnych prezentacji i rozłożona na dwa dni. Jedynie pora nie każdemu może być na rękę, ponieważ konferencja tradycyjnie odbywa się w środku tygodnia od rana do godzin popołudniowych.

Jeśli jednak macie możliwość, warto sprawdzić szczegółowy program konferencji, ponieważ tematyka jest szeroka i warto skorzystać ze sporej dawki wiedzy, zwłaszcza bezpłatnie!

Reklama