Warszawa: Disco polo na stadionach Polonii i Narodowym

źródło: własne | MK

Warszawa: Disco polo na stadionach Polonii i Narodowym 25 czerwca przy Konwiktorskiej odbędzie się koncert „25 lat disco polo w Polsce”. Trzy miesiące później jeszcze większą imprezę zorganizuje PGE Narodowy.

Reklama

Po sukcesie disco polo w trakcie Sylwestra z Dwójką Telewizja Polska i ZPR zorganizują „koncert 25 lat disco polo w Polsce”. Koncert odbędzie się 25 czerwca na stadionie warszawskiej Polonii i będzie transmitowany w TVP2. Impreza ma być biletowana, a szczegóły na temat dystrybucji i cen wejściówek powinny pojawić się wkrótce.

Inny sukces doczeka się z kolei kontynuacji na PGE Narodowym. W 2016 odbyła się tam pierwsza edycja Roztańczonego Narodowego z udziałem polskich i zagranicznych gwiazd muzyki tanecznej. Bawiło się na nim ok. 40 tys. widzów.

Format jest na tyle udany, że w kalendarzu Narodowego dzień 23 września 2017 już jest zarezerwowany dla drugiej edycji. Jedną z jej największych gwiazd będzie ponownie Zenon Martyniuk. W odróżnieniu od koncertów topowych gwiazd z zagranicy, ceny biletów na to wydarzenie zaczynają się od 29 zł (górne trybuny), a wstęp na płytę pod samą sceną kosztuje tylko 59 zł.

Akcent - Roztańczony PGE Narodowy 24. 09. 2016

Opublikowany przez Aneta Gliwka na 24 wrzesień 2016

Reklama