Tychy: GKS chce przyciągnąć na stadion sąsiednie powiaty

źródło: Pless.pl

Tychy: GKS chce przyciągnąć na stadion sąsiednie powiaty Zanim inne śląskie kluby doczekają się nowych stadionów, GKS chce przyciągnąć jak najwięcej osób na swój. Stadion Miejski Tychy będzie dostępny dla mieszkańców ościennych powiatów za darmo!

Reklama

W ramach akcji zapraszamy na Stadion Miejski w Tychach wszystkich mieszkańców powiatu bieruńsko-lędzińskiego (Bieruń, Imielin, Lędziny, Bojszowy, Chełm Śląski,Wola) mikołowskiego (Mikołów, Łaziska Górne, Orzesze, Ornontowice, Wyry) oraz pszczyńskiego (Pszczyna, Goczałkowice-Zdrój, Kobiór, Piasek, Miedźna, Pawłowice, Suszec) – zachęcają organizatorzy.

Mieszkańcy trzech powiatów nieodpłatne zaproszenia będą mogli odebrać w dniu meczu rozgrywanego na Stadionie Miejskim Tychy. W kasie wystarczy tylko okazać dowód tożsamości. Akcja obejmie wszystkie mecze rundy wiosennej.

Stadion Miejski Tychy

W najbliższych tygodniach piłkarze GKS Tychy oraz klubowa maskotka - Wilk odwiedzą szkoły w trzech powiatach, w których przeprowadzą lekcję w-f oraz zaproszą kibiców na mecze.

Mamy liczne grono wiernych kibiców z powiatu bieruńsko-lędzińskiego, pszczyńskiego oraz mikołowskiego. Wielu z nich regularnie pojawia się na meczach rozgrywanych na Stadionie Miejskim w Tychach. Doskonale wiemy jednak, że sam dojazd do Tychów z Lędzin, Bierunia czy Kobióra wiąże się z kosztami, dlatego chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych kibiców. Mamy nadzieję, że nieodpłatne zaproszenia na mecz zachęcą jeszcze więcej sympatyków GKS Tychy z ościennych miast do dopingowania naszego zespołu – mówi Grzegorz Bednarski, prezes spółki Tyski Sport.

Reklama