Stambuł: Ruszył montaż krzesełek na Vodafone Arena

źródło: własne | MK

Stambuł: Ruszył montaż krzesełek na Vodafone Arena Trochę czarnych, trochę białych, a w mozaice pojawi się też nazwa klubu i trzech sponsorów – taki będzie układ prawie 42 tysięcy krzesełek na Vodafone Arenie.

Reklama

W zeszłym tygodniu zaczęła się instalacja pierwszych krzesełek na Vodafone Arenie, nowym stadionie stambulskiego Beşiktaşu. Pierwsze pojawiły się siedziska na górnym poziomie wschodniej trybuny. Na tym poziomie, z uwagi na wysokie nachylenie, są też montowane barierki.

Do soboty udało się ułożyć pierwsze 4 sektory, a na nich również napis Vodafone Arena. Będzie on widoczny w kamerach telewizyjnych przed i po meczach. Kiedy Na dolnym poziomie tej samej trybuny pojawi się znacznie większy napis Beşiktaş JK. Poniżej prezentujemy stan prac i docelowy układ krzesełek.

Nie ma pewności, kiedy zakończą się prace na stadionie. Planowo powinien to być marzec lub kwiecień, jednak budowa notowała już kilka sporych opóźnień względem poprzednich zapowiedzi, dlatego sami kibice BJK z ostrożnym optymizmem patrzą na postępy. Patrząc na aktualny stan prac, trudno sobie wyobrazić odbiór przed końcem sezonu.

Vodafone Arena

Vodafone Arena

Vodafone Arena

Vodafone Arena

Reklama