Siedlce: Już w lutym rozbłysną lampy

źródło: Ekstraklasa.net

Siedlce: Już w lutym rozbłysną lampy Pierwszy mecz przy sztucznym oświetleniu w Siedlcach odbędzie się w lutym. Kiedy dokładnie? To zależy od tempa prac wykonawcy, ale na razie idzie sprawnie – relacjonuje Ekstraklasa.net.

Reklama

Zgodnie z podpisaną w październiku umową, firma Adalight ma czas do połowy lutego, by postawić maszty oświetleniowe na stadionie ROSRRiT w Siedlcach. Na tempo prac nie można na razie narzekać i wszystko wskazuje, że prace zakończą się w terminie, może nawet wcześniej.

Od tego „może” będzie zależeć, kiedy odbędzie się pierwszy mecz przy sztucznym oświetleniu. Pogoń Siedlce ma bowiem w planie mecze towarzyskie przeciwko Dynamu Brześć (20.02) oraz Dolcanowi Ząbki (28.02). Jeśli nie uda się na pierwszy mecz, to na pewno na ten drugi lampy będą działać. Pierwszy ligowy pojedynek w rundzie wiosennej zaplanowano na 12/13 marca, a rywalem będzie Wisła Płock.

Adalight dostarczy cztery maszty oświetleniowe oraz agregat prądotwórczy za ok. 3,8 mln zł. Firma z Gostynina montowała wcześniej lampy m.in. na Stadionie Orła Białego w Legnicy.

Reklama