Nowe stadiony: Wskażcie nam kierunek!

źródło: własne | MK; autor: michał

Nowe stadiony: Wskażcie nam kierunek! Z których krajów powinniśmy mieć więcej stadionów, a które są dla Was mniej istotne? Zostawiamy Wam wybór, przynajmniej do pewnego stopnia…

Reklama

Nasza baza stadionów z całego świata stale rośnie i ogromną część zawdzięczamy Wam. Dostajemy komentarze, linki i tysiące zdjęć (dosłownie!). Dlatego teraz pytamy Was bezpośrednio, które kraje powinny być lepiej przedstawione.

W skrócie: ustawiamy sondę na naszym koncie na Twitterze, a w niej za każdym razem znajdziecie trzy propozycje krajów, z których możemy dodać kolejne stadiony. Wasze głosowanie zdecyduje, w jakim kierunku pójdziemy.

Zasady są proste: Co kilka dni będziemy publikować listę trzech krajów. Wybieracie jeden, a ten z najwyższą liczbą głosów otrzyma co najmniej trzy nowe stadiony w bazie. Państwo z drugiego miejsca wystartuje w kolejnej ankiecie z dwoma nowymi konkurentami.

Zdajemy sobie sprawę, że to ograniczony wybór, ale pamiętajcie, że zanim opublikujemy stadion w bazie, zawsze staramy się zebrać o nim informacje i zabezpieczyć prawa do publikacji zdjęć. Dlatego, z konieczności, dajemy Wam ograniczony wybór.

Reklama