Reprezentacja: Na Narodowym z Islandią, a na Czechy za 40 złotych

źródło: własne | MK

Reprezentacja: Na Narodowym z Islandią, a na Czechy za 40 złotych 13 listopada zamiast z Walią zagramy z sensacyjną Islandią na Narodowym. We Wrocławiu 17 listopada pojawią się Czesi i są już szczegóły sprzedaży biletów na to spotkanie.

Reklama

PZPN poinformował, że doszło do zmiany partnera w listopadowym sparingu na Stadionie Narodowym. Polacy 13 listopada zagrają nie przeciwko Walii, lecz Islandii. Islandczycy w eliminacjach przyczynili się do odpadnięcia faworyzowanej Holandii i sprawili jedną z największych niespodzianek przed Euro 2016.

Islandczycy ostatecznie zajęli drugie miejsce w Grupie A, ustępując Czechom. Z tą drużyną Polska zagra 17 listopada na Stadionie Wrocław. Znane są już ceny biletów.

Najtańsze (III Kategoria, dla opiekunów w sektorze rodzinnym oraz dla niepełnosprawnych) są w cenie 40 zł. Będzie ich jednak niewiele, dlatego chętni muszą się śpieszyć. Większość miejsc za bramkami jest zapisanych do II Kategorii (50 zł), a sektory wzdłuż boiska to koszt 70 zł (I Kat.).

Sprzedaż biletów rozpocznie się w Internecie 21 października. Przez pierwsze trzy dni wejściówki będą dostępne tylko dla członków Klubu Kibica, a od 24 października kupić je będą mogli już wszyscy chętni.

Reklama