Tychy: Ostatni kwartał budowy przy Edukacji 7

źródło: GKSTychy.info; autor: michał

Tychy: Ostatni kwartał budowy przy Edukacji 7 Zadaszenie i elewacja już prawie kompletne, a za tydzień na trybunach pojawią się pierwsze krzesełka – podała spółka Tyski Sport. Wewnątrz stadionu w Tychach trwa już malowanie.

Reklama

Do zakończenia budowy Stadionu Miejskiego Tychy pozostały trzy miesiące. Już w połowie marca mają się rozpocząć prace nad instalacją krzesełek. W sumie będzie ich ponad 15 tysięcy.

Stadion Miejski w Tychach© Patrycja Hołojda, www.edukacji7.pl

Elewacja zewnętrzna jest na ukończeniu (panele aluminiowe głównego budynku ułożone), szkło na fasadzie i w pomieszczeniach nad trybunami jest na swoim miejscu. Z zewnętrznych robót budowlanych należy nadmienić, iż zakończono montaż paneli aluminiowych pylonów wejściowych i żaluzji poziomych obiektu. Trwają poprawki ubytków powierzchni ścian betonowych.

Stadion Miejski w Tychach© Patrycja Hołojda, www.edukacji7.pl

W tym momencie większość prac koncentruje się wewnątrz obiektu. W pomieszczeniach szatniowo-biurowych pod trybunami zachodnią i północną trwa malowanie powierzchni ścian i sufitów. W szatniach i toaletach ogólnodostępnych mają miejsce prace płytkarsko-okładzinowe. Równocześnie trwają również przygotowania do malowania ścian promenady na I piętrze, gdzie będą znajdowały się toalety oraz punkty małej gastronomii.

Ponadto układane są sieci telewizji dozorowej, dźwiękowego systemu ostrzegawczego sygnalizacji włamania i napadu oraz systemów pożarowych. Trwa montaż i sprawdzanie urządzeń aktywnych dla wymienionych instalacji.

Reklama