Reprezentacja: Stadion Wrocław zapełni się na meczu ze Szwajcarią?

źródło: własne

Reprezentacja: Stadion Wrocław zapełni się na meczu ze Szwajcarią? 18 listopada Polacy zagrają przeciwko Szwajcarom we Wrocławiu. W tej chwili dostępna jest jeszcze prawie połowa biletów na to spotkanie. Będzie komplet?

Reklama

Dwa i pół tygodnia to sporo czasu – tyle właśnie mają wszyscy rozważający uczestnictwo w meczu Polska-Szwajcaria na Stadionie Wrocław. Sparing z silnym rywalem odbędzie się 18 listopada, 4 dni po meczu eliminacyjnym Gruzja-Polska w Tbilisi.

W pierwszej fazie sprzedaży wejściówki mogli kupić tylko członkowie Klubu Kibica Reprezentacji, teraz bilety są dostępne dla wszystkich. I w systemie KupBilet.pl jest ich jeszcze 18 950. Najmniej zostało, jak nietrudno się domyślić, tych najtańszych, trzeciej kategorii (1046).

Za każdą taką wejściówkę trzeba zapłacić 45 zł. Za to droższych o „piątaka” bilety kategorii drugiej (za bramkami) nie brakuje – jest ich ok. 8 tysięcy. Można też zająć miejsca na trybunach wschodniej i zachodniej, wzdłuż boiska. Tam biletów za 70 zł jest jeszcze ponad 4 tysiące.

Stadion Wrocław

Stadion Wrocław

Reklama