San Jose: Pierwsze krzesełka, jest nowy wzór widowni

źródło: sjearthquakes.com; autor: michał

San Jose: Pierwsze krzesełka, jest nowy wzór widowni Na budowie Earthquakes Stadium zamontowano pierwsze krzesełko. Przy okazji klub pochwalił się nową wizualizacją, jaki będzie układ krzesełek po otwarciu stadionu.

Reklama

Wczoraj w San Jose doszło do symbolicznego momentu. Cztery pierwsze krzesełka zamontowano na trybunie zachodniej nowego stadionu, a do końca listopada będzie ich już prawie 18 tysięcy. Taka jest docelowa pojemność stadionu, z małym wyjątkiem dla stojącego sektora 110, adresowanego do fanatycznych kibiców.

Pierwsze krzesełka przykręcały znane nazwiska. Był prezes klubu Dave Kaval, obrońca Clarence Goodson i były reprezentant USA Chris Dangerfield. Jednak to pierwsze, najważniejsze krzesełko zamontowała DebbieFreeman, fanka posiadająca już karnet na nowy obiekt. W ceremonii uczestniczył również Ken Griffiths z Camatic Seating, producenta krzesełek.

Korzystając z okazji klub zaprezentował nowy, docelowy układ kolorystyczny krzesełek. Siedziska pozostają w barwach zespołu, ale zamiast jednolicie niebieskich utworzą mozaikę. Z południowej trybuny zniknął też napis Quakes awizowany pierwotnie. Pojawiły się za to pojedyncze czerwone krzesełka. Co oznaczają? Dave Kaval zadaje to pytanie kibicom w ramach konkursu, a odpowiedzi udzieli po otwarciu stadionu, wiosną 2015.

Earthquakes sprzedali dotąd ok. 8 tys. karnetów na cały sezon MLS, w tym cały sektor fanatyczny, wszystkie loże i miejsca biznesowe.

Earthquakes Stadium

Reklama