Wspaniałego Bożego Narodzenia!

źródło: własne

Wspaniałego Bożego Narodzenia! Bliskości jak ta odczuwana na trybunach w najwspanialszych chwilach, radości jak po zwycięskim golu strzelonym Barcelonie (czy innemu, komu straty gola życzycie) i otoczenia wspaniałymi ludźmi, z którymi będziecie chcieli dzielić ten wyjątkowy czas. Tego i jeszcze więcej życzymy na Święta!

Reklama

Wiadomo, że już w piątek zaczniemy wracać do rzeczywistości. Potem Sylwester i cały cykl od nowa. Wiadomo, że nie będzie idealnie i wiadomo, że sporo problemów oraz nowych wyzwań przed każdym z nas.

Tym bardziej jednak trzeba cieszyć się wyjątkowymi chwilami i spędzać je z najbliższymi, nawet jeśli nie tak długo, jak by się chciało. Życzymy Wam, żebyście mieli wokół siebie ludzi, z którymi zechcecie dzielić radość Świąt. I żebyście na chwilę zdołali zapomnieć o codziennych trudnościach, jak w tych wyjątkowych chwilach na meczu, gdy liczy się tylko „tu i teraz”, a cały świat przestaje mieć znaczenie.

Niech to będzie wspaniały czas, z którego na długo zachowacie wspomnienia. A po Świętach spotkajmy się znów w codzienności – na stadionach i na Stadiony.net!

Wesołych Świąt

Reklama