Elbląg: Dziś miała być decyzja w sprawie stadionu

źródło: Elblag.WM.pl

Elbląg: Dziś miała być decyzja w sprawie stadionu Jednak nie będzie jej, ponieważ trzeba jeszcze poczekać. Prezydent musi spotkać się z klubem i jego kibicami. Ci ostatni zebrali 4500 podpisów popierających budowę nowego stadionu – pisze „Dziennik Elbląski”.

Reklama

Na dziś zaplanowana była konferencja prasowa prezydenta Elbląga Jerzego Wilka odnośnie losów przyszłego stadionu miejskiego. Przypomnijmy, że w rozstrzygniętym niedawno przetargu wszystkie oferty znacząco przewyższały sumę, jaką dysponuje miasto.

Dzisiejszej konferencji jednak nie było. — Konferencja zostaje przełożona z uwagi na fakt, iż Pan prezydent dzisiaj po południu ma zaplanowane spotkanie z władzami klubu Olimpia Elbląg, zaś w poniedziałek z przedstawicielami kibiców. Podczas spotkań omawiany będą sprawy dotyczące stadionu — wyjaśnia Monika Borzdyńska, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga.

Fani Olimpii również pojawili się dziś w magistracie, gdzie złożyli 4500 podpisów zebranych na rzecz powstania nowego stadionu przy ul. Agrykola. Nie mają jednak wielkich nadziei, ponieważ informacje płynące z magistratu mówią o katastrofalnej sytuacji finansowej miasta.

Reklama