Legnica: Miedź z rekordem sprzedaży karnetów

źródło: SportoweFakty.pl

Legnica: Miedź z rekordem sprzedaży karnetów Beniaminek nie może narzekać na brak zainteresowania występami w I Lidze. Karnety kupiło już 1200 osób, czyli najwięcej od kiedy sprzedaż abonamentów jest prowadzona – podają SportoweFakty.pl.

Reklama

W zeszłym sezonie mecze Miedzi Legnica na Stadionie Orła Białego oglądało średnio ok. 2500 osób. W obecnym klub liczy na znaczny wzrost i cieszy się z rekordowej sprzedaży karnetów, która ma ten wzrost zagwarantować.

- Cieszy nas znaczny wzrost liczby sprzedanych karnetów, bo świadczy to, że coraz więcej legniczan emocjonuje się meczami „Miedzianki” i uważa widowiska z udziałem naszych piłkarzy za atrakcyjne. Sprzedaliśmy dotychczas ponad 1200 karnetów, ale część z nich to karnety rodzinne, uprawniające do wejścia nawet 5 osób, w związku z czym realna liczba miejsc objętych abonamentami to ok. 1500 - powiedział portalowi SportoweFakty.pl Tomasz Brusiło, rzecznik prasowy Miedzi Legnica.

W niedzielę Miedź podejmie Zawiszę Bydgoszcz. Klub rozpoczął już przedsprzedaż biletów, a ceny wahają od 10 do 20 złotych. Miedź apeluje do fanów, aby jak najszybciej udali się do kas biletowych, ponieważ zainteresowanie jest duże. - Zainteresowanie meczem jest ogromne, w związku z tym apelujemy o nieodkładanie zakupu biletów na ostatnią chwilę oraz o wcześniejsze przybycie na stadion w dniu meczu. Pozwoli to uniknąć kolejek przy kasach i przy wejściach na trybuny - powiedziała z kolei Martyna Pajączek, prezes Miedzi.

Reklama