Wygraj Wembley: Zagadki o stałej porze - zapraszamy!

źródło: własne; autor: redakcja

Od dziś udział w konkursie "Wygraj Wembley" będzie znacznie ułatwiony. Zagadki będą pojawiały się codziennie o tej samej godzinie. Skłoniły nas do tego Wasze uwagi i... problemy techniczne facebooka.

Reklama

Żeby nie rozpisywać się znów o samym konkursie, przypomnimy tylko najważniejsze zasady. Dziś już po raz trzeci zadamy na naszym profilu w serwisie facebook foto-zagadkę. Pierwsza osoba, która na nią odpowie, otrzyma punkt i powalczy o nagrodę, jaką jest trójwymiarowy model Wembley wygrawerowany w szkle.

Konkurs "Wygraj Wembley"

Cieszy nas, że konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem i tym bardziej martwią nas problemy z wyświetlaniem publikowanych przez nas zdjęć. Dostaliśmy zgłoszenia, że niektórzy nawet przez parę godzin nie widzieli zagadki i nie mogli przez to odpowiedzieć. Ponieważ to kwestia techniczna serwisu facebook, na którą nie mamy bezpośredniego wpływu (sprawę oczywiście zgłosiliśmy i liczymy, że już się nie powtórzy), chcemy ułatwić Wam udział jak to tylko możliwe. Dlatego od dziś zamiast losowej pory, zagadki będziemy publikować o stałej porze - 19:30.

Już teraz zapraszamy do odgadywania stadionu, którego rozpoznanie będzie zadaniem na dziś. Przypominamy też, że na razie prowadzą Bartosz i Kuba, którzy rozpoznali zamazane zdjęcia ANZ Stadium w Sydney i Philips Stadion z Eindhoven. By się z nimi zrównać, wystarczy więc trafić dziś lub w kolejnych dniach zabawy - powodzenia!

Reklama