Narodowy: W sierpniu wielka iluminacja

źródło: Gazeta.pl; autor: michał

Pod koniec sierpnia miała się odbyć wielka, huczna impreza otwarcia. Na Stadionie Narodowym jej nie będzie, ale też ma być widowiskowo. Iluminację wielkiego obiektu będzie widać w promieniu kilometrów - czytamy na Gazeta.pl.

Reklama

Dokładnie 27 sierpnia spektakl „Energia Pokoleń” miał otworzyć Stadion Narodowy w Warszawie. Termin przesunięto na koniec listopada, więc o imprezie nie ma mowy. Ale pod Narodowym będzie impreza. I, co ma swoje znaczenie, będzie za darmo.

Stadion Narodowy zostanie podświetlony w sobotę 27 sierpnia od strony Wybrzeża Szczecińskiego (początek o 20:00). Iluminację będzie można zobaczyć nawet z odległości kilku kilometrów, m.in. ze Starówki. Podczas imprezy Big Light Show wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej - Andrzej Smolik, Maria Peszek i zespół Fox. Na zakończenie odbędzie się pokaz fajerwerków.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny, natomiast konieczne jest posiadanie wejściówki. Aby ją zdobyć wystarczy wejść na stronę internetową Stadionu Narodowego pod adresem: www.stadionnarodowy.org.pl, zalogować się i poprawnie odpowiedzieć na proste pytanie dotyczące stadionu. Decyduje kolejność zgłoszeń, ponieważ ilość wejściówek jest ograniczona.

Reklama