Pierwsza loża na Narodowym oddana do użytku

źródło: StadionNarodowy.org.pl; autor: michał

W czwartek uroczyście otwarto pierwszą lożę biznesową na Stadionie Narodowym w Warszawie. W nadchodzących miesiącach będzie służyła jako pomieszczenie pokazowe dla inwestorów chętnych wykupić miejsca na obiekcie – informuje StadionNarodowy.org.

Reklama

Będzie ich łącznie 69, w tym największa, prezydencka. Loże biznesowe składają się z jednego lub dwóch modułów (powierzchnia 42m2), które można ze sobą łączyć, a wnętrze aranżować dowolnie na życzenie klienta. Poza świetną widocznością i bogatym wyposażeniem podczas meczów oferują kibicom dostęp do strefy VIP i biznes klubu. Mają też osobne wejście na stadion, własne parkingi i własną obsługę. Dzięki temu można z nich też wygodnie korzystać podczas spotkań biznesowych poza meczami i innymi imprezami.

Pomieszczenia będzie można wynająć na sezon lub dłużej, a by dać potencjalnym klientom gwarancję zadowolenia władze Stadionu Narodowego przygotowały jeden egzemplarz pokazowy, który właśnie dziś otwarto. Oto kilka zdjęć dających pogląd na ofertę stadionu.

Reklama