Połowa maja na Łazienkowskiej

źródło: LegiaLive.pl

Trzy nowe trybuny miały być gotowe na dniach, ale opóźnienie przesunęło ich oddanie na koniec czerwca. Gotowe jest prawie całe zadaszenie, telebim już przetestowany, a tymczasem zacząć się... demontaż krzesełek – pisze LegiaLive.pl.

Reklama

Budowa nowych trybun na Łazienkowskiej ma 44-dniowe opóźnienie i zakończy się 26 czerwca. Są już wszystkie krzesełka, na których usiądą kibice. A raczej były, bo część tymczasowo zdemontowano. W ich miejscu w pionowych rzędach pojawiły się barierki, które będą używane podczas imprez pozapiłkarskich. Na meczach jednak ich nie będzie, krzesełka powrócą.

Zadaszenie jest już niemal kompletne – membrany i przepuszczające światło panele poliwęglanowe są nad prawie wszystkimi sektorami. Brakuje ich tylko w segmencie najbliżej studia telewizyjnego. Gotowa jest też większość rynien odprowadzających wodę z dachu.

Przed trybunami znajduje się siedem słupów z kamerami, które będą rejestrować zachowanie kibiców na trybunach. Docelowo będzie ich 10. Rozpoczęto montaż ogrodzenia oddzielającego sektor gości od pozostałych sektorów trybuny im. Lucjana Brychczego.

W czasie sobotniego meczu nie włączono telebimu. Testy przeprowadzone w czasie spotkania z Wisłą wypadły pozytywnie.

Reklama