Twórcy Stadionów: Odliczamy!

źródło: własne; autor: Redakcja

Dokładnie o północy ze środy na czwartek mija termin nadsyłania prac na konkurs SKWK i Stadiony.net. Czas na ostatnie szlify i przygotowanie odpowiednich prezentacji projektów.

Reklama

Wszystkim uczestnikom przypominamy, że wizualizacje projektów muszą być nadesłane jako pliki graficzne (lub .pdf), a ich zalecana wielkość to przynajmniej 1024x768 pikseli (lub zbliżony). Im większe pliki, tym lepiej jurorzy będą mogli zapoznać się z Waszymi koncepcjami. Opis projektu musi być zapisany w formacie tekstowym lub .pdf, a jego zalecana objętość to przynajmniej 2 strony A4.

O północy z 07.05 na 08.05 mija termin nadsyłania zgłoszeń. Po tej dacie czas na ocenę projektów mają jurorzy. Ze względu na ilość obowiązków, jakie mają nasi eksperci, na obrady mają aż 2 tygodnie. Jednak jeśli werdykt zapadnie wcześniej, finałowe prace zostaną zaprezentowane szybciej. Jest o co walczyć, bo poza zaszczytem, jakim jest ocena wydana przez uznanych architektów, do podziału są nagrody finansowe z pulą 3000zł. Zatem do dzieła Twórcy Stadionów!

Więcej informacji o Konkursie znajdziecie na stronach konkursowych.

Reklama