IO 2016: Wybraliście Pragę!

źródło: własne

Gdyby to użytkownicy Stadiony.net mieli decydować o lokalizacji Olimpiady 2016, gościliby ją nasi południowi sąsiedzi. Rywalizacja o pierwsze miejsce cały czas toczyła się między stolicami Czech i Hiszpanii. Jeszcze w czwartek zanosiło się na to, że najwięcej głosów zdobędzie Madryt. Ale zwolennicy Pragi wzięli sprawy w swoje ręce...

Reklama

MKOL podejmie decyzję dopiero w 2009 roku, Wy zdecydowaliście już teraz. Finałowa trójka wg Was to: Praga, Madryt i Chicago. Wbrew ogólnej tendencji stosunkowo dużo głosów otrzymało też azerskie Baku, które nawet na swojej oficjalnej stronie zbiera śmiesznie mało głosów. Za nim znalazły się Tokyo, Rio de Janeiro i Doha. Oto dokładny rozkład głosów, które oddaliście w ostatnich dwóch tygodniach:

  1. Praga: 966
  2. Madryt: 911
  3. Chicago: 279
  4. Baku: 196
  5. Rio de Janeiro: 176
  6. Tokyo: 136
  7. Doha: 78

Bardzo dziękujemy za wszystkie 2742 głosy i zachęcamy do udziału w naszych kolejnych sondach! Już dziś możecie wypowiedzieć się na temat ilości miast, w jakich powinny odbyć się Mistrzostwa Europy 2012. Choć Polska i Ukraina starają się o rozszerzenie listy miast, wiele osób obawia się, że już wybrana ósemka straci na takim rozwiązaniu. Co Wy na to?

Reklama