Twórcy Stadionów 3: Dziękujemy za prace!

źródło: własne

Wcześniejszy entuzjazm nieco opadł, niektórzy nie wyrobili się z pracami, stąd ich liczba nie dorosła do oczekiwań. Mimo to są projekty, które robią dobre, a nawet bardzo dobre wrażenie. Na początku listopada będzie co oglądać!

Reklama

Jesienny konkurs już przed zakończeniem dostarczył wniosków na przyszłość. Najprawdopodobniej zrezygnujemy w kolejnej edycji z podziału na kategorie, ponieważ prac miało być dzięki niemu więcej, a jednak nie było. Postaray się też urozmaicić stawiane wyzwania, aby formuła konkursu nie miała okazji się znudzić.

Ale to dopiero w kolejnej edycji, po nowym roku. Teraz czekają nas prawie dwa tygodnie pracy przy ocenianiu. W pierwszej fazie, przez najbliższe 3 dni, odrzucimy słabsze prace i ustalimy dokładny podział nagród, których zgodnie z obietnicą nieco przybędzie. Prace zaakceptowane do finału będziemy oceniać szczegółowo według stałej punktacji. Ostateczne wyniki poznacie do 02.11. Niestety nie podajemy wcześniejszego terminu, ponieważ ilość czasu, jaki możemy poświęcić stronie w ostatnim miesiącu spadła, dlatego chcemy dać sobie więcej czasu, by później nie przekładać terminu.

Reklama