Kraków: Kibice Wisły przegrali zakład, czy się zrehabilitują?
źródło: własne; autor: michał
W głośnej kampanii Wisła Kraków wyzwała swoich kibiców, by ci stawili się licznie na dwa mecze, a wtedy na trzeci wszyscy wejdą za złotówkę. Nie udało się już w pierwszym meczu, ale „Biała Gwiazda” organizuje dogrywkę. Poprzeczka jest zawieszona wysoko...
Nie tylko my, ale niemal wszystkie media związane z futbolem podchwyciły ciekawą akcję Wisły Kraków. Jak wyjaśnia promocyjny spot widoczny poniżej, zawodnicy i trener postawili przed kibicami wyzwanie: jeśli na dwa mecze (z Koroną i Śląskiem Wrocław) przyjdzie na Reymonta łącznie 32 tys. widzów i nie mniej niż 15 tys. w każdym z meczów, to na ostatni mecz tego roku wszyscy wejdą za złotówkę.
Wczorajsze spotkanie z Koroną miało co prawda wyższą frekwencję niż poprzednie pojedynki, ale do spełnienia warunków wyzwania brakło sporo. Na meczu było 12 499 osób, czyli o 2,5 tys. mniej niż według reguł. Zakład został więc przegrany.
Jednak zaraz po spotkaniu Wisła poinformowała swoich fanów, że mogą wciąż liczyć na wejście za złotówkę przed meczem z Pogonią. Tyle że tym razem do zebrania jest znacznie wyższa liczba aktywnych kibiców. Na piątkowy mecz przyjaźni ze Śląskiem Wrocław musi przyjść 19 501. Czy się uda?
BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest nielegalna. 18+
Stadiony