Grudziądz: Główny stadion będzie mieć wielkiego patrona

źródło: Pomorska.pl; autor: michał

Zmodernizowany parę lat temu obiekt Olimpii Grudziądz otrzyma już wkrótce imię Bronisława Malinowskiego, wybitnego biegacza – mistrza olimpijskiego i mistrza Europy w bieganiu.

BetFAN

Bronisław Malinowski to jedna z największych postaci w historii Grudziądza. Ma już most swojego imienia, a za 9 dni radni mają przegłosować objęcie jego patronatem również Stadionu Olimpii. Według serwisu „Gazety Pomorskiej” decyzja jest w zasadzie podjęta, a głosowanie będzie formalnością.

Imię Bronisława Malinowskiego ma być nadane kompleksowi sportowemu obejmującemu główne boisko piłkarskie z trybunami, boisko ze sztuczną nawierzchnią, zespół boisk "Orlik", korty tenisowe i halę.

Nadchodzące mecze w BETFAN
Portugaliavs.Hiszpania
13.95
X3.55
21.95
Dziś 21:00
USAvs.Belgia
12.45
X3.45
22.85
Jutro 02:00
Argentynavs.Egipt
11.35
X4.85
29.40
Jutro 18:00
Szwajcariavs.Kolumbia
13.50
X3.10
22.25
Jutro 22:00

BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest nielegalna. 18+

BetFAN