Euro 2012: decyzja w sprawie miast rezerwowych wkrótce

źródło: euroraport.pl; autor: Gutek

Jak powiedział Euroraportowi Adam Olkowicz, przewodniczący Zespołu ds. Euro 2012 PZPN, decyzja o tym, czy i które miasta rezerwowe otrzymają prawo do organizacji meczów zapadnie najprawdopodobniej na początku przyszłego roku.

BetFAN

Zaznaczył również, że powinniśmy być dobrej myśli. Kraków, Chorzów, Charków i Odessa, czyli polsko - ukraińskie 2 x 2 mają poważne szanse stać się arenami przyszłych mistrzostw. Za przykład, napawający optymizmem przytoczył casus Portugalii, gdzie UEFA zgodziła się, aby mistrzostwa odbywały sie na 10 obiektach.

Polska już na wejściu ma lepszą pozycję przetargowa, wynikającą nie tylko z wielkości kraju i współorganizacji imprezy z Ukraińcami, ale choćby wyższym PKB niż Portugalii w chwili, kiedy dopiero przygotowywała się do Euro.

więcej na euroraport.pl

Nadchodzące mecze w BETFAN
Portugaliavs.Hiszpania
14.10
X3.55
21.90
Dziś 21:00
USAvs.Belgia
12.50
X3.40
22.80
Jutro 02:00
Argentynavs.Egipt
11.35
X4.85
29.40
Jutro 18:00
Szwajcariavs.Kolumbia
13.50
X3.15
22.25
Jutro 22:00

BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest nielegalna. 18+

BetFAN