Stadium of the Year 2022: Zostały dwa dni na oddanie głosu

źródło: Stadiony.net; autor: Kuba Kowalski

Stadium of the Year 2022: Zostały dwa dni na oddanie głosu Stadionowi pasjonaci, nie przegapcie swojej szansy na oddanie głosu na najlepszy stadion roku. Termin głosowania zbliża się wielkimi krokami, pozostały już tylko dwa dni, aby wziąć w nim udział. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem konkretnego stadionu, czy po prostu doceniasz architekturę i wygląd niektórych obiektów, teraz nadszedł czas, aby oddać swój głos.

Reklama

Wśród tegorocznych nominowanych do tytułu stadionu roku znajdują się jedne z najbardziej imponujących i innowacyjnych obiektów sportowych z całego świata. Od nowoczesnych projektów po historyczne i ikoniczne struktury - każdy stadion oferuje kibicom i gościom niepowtarzalne doświadczenia. Wśród nich znajdują się też dwie polskie areny. Co więcej, każdy może zagłosować na aż 5 obiektów.

Aby zagłosować na swój ulubiony stadion, wystarczy odwiedzić platformę do głosowania i postępować zgodnie z instrukcjami. Kiedy już dokonasz wyboru, pamiętaj, aby podzielić się tą wiadomością ze swoimi przyjaciółmi i znajomymi na mediach społecznościowych, aby zachęcić innych do głosowania.

Nie zwlekaj jednak zbyt długo - termin głosowania upływa już za dwa dni. Po tym czasie wyniki zostaną zliczone i ogłoszony zostanie zwycięzca. Niezależnie od tego, czy Twój ulubiony stadion wygra, czy nie, udział w głosowaniu to świetny sposób na okazanie swojego wsparcia i uznania dla tych obiektów. Kto wie - Twój głos może być czynnikiem decydującym o wyborze tegorocznego zwycięzcy.

Aby dowiedzieć się więcej o nominowanych stadionach i samych zasadach głosowania, koniecznie sprawdźcie poniższy materiał:

Reklama