Stadium of the Year 2022: Odkryj Yulin Sports Center Stadium

źródło: Stadiony.net; autor: Kuba Kowalski

Stadium of the Year 2022: Odkryj Yulin Sports Center Stadium Nasz konkurs na Stadion Roku oficjalnie się rozpoczął i potrwa do 15 marca. W tym roku na liście nominowanych aren znajduje się aż 36 obiektów. Jednym z nich jest Yulin Sports Center Stadium. Przyjrzyjcie się tej kandydaturze i zdecydujcie, czy chcecie na nią głosować w konkursie na Stadion Roku 2022!

Reklama

Yulin Sports Center Stadium nominowany do tytułu Stadionu Roku 2022!

Mieszkańcy Chin od niedawna mogą się czuć naprawdę dumni ze swojego nowego obiektu, Yulin Sports Center Stadium, który znalazł się na liście 36 aren piłkarskich nominowanych do prestiżowej nagrody Stadion Roku 2022. Konkurs jest największym tego typu głosowaniem publicznym na świecie. Od początku pierwszej edycji zliczono łącznie ponad 400 000 głosów.

Tegoroczny konkurs jest bardzo zróżnicowany, biorą w nim udział stadiony aż z sześciu różnych kontynentów: 18 obiektów pochodzi z Azji, siedem z Europy, pięć z Afryki, trzy z Ameryki Północnej, dwa z Ameryki Południowej oraz jeden z Australii i Oceanii. Rywalizacja jest zacięta, więc nie wahaj się oddać głosu na stadion, który cenisz najbardziej! Jeśli nadal nie jesteś pewny, możesz obejrzeć film, w którym przedstawiono wszystkie 36 nominowanych stadionów:

sd

Poznaj Yulin Sports Center Stadium

W ubiegłym roku ukończono budowę obiektu, który kryje kilka interesujących faktów. Oto kilka ciekawostek na jego temat:

  • Budowa Yulin Sports Center była jedną z najważniejszych inwestycji miasta w ostatnim czasie i stanowi jego najnowszą wizytówkę.

  • Przy realizacji projektu zwrócono szczególną uwagę na aspekty związane ze zrównoważonym rozwojem i ekologią.

  • Warstwy paneli nachodzą na siebie, tworząc oryginalną formę, dzięki której obiekt zyskał miano „korony pustyni”.

  • Miedzianozłoty kolor nawiązuje do barw spotykanych na Wyżynie Lessowej, a także symbolizuje bogactwo regionu w surowce mineralne.

Jak głosować na Stadion Roku 2022?

Aby wziąć udział w konkursie, każdy musi wybrać pięć stadionów, przyznając 5 gwiazdek najlepszemu, 4 gwiazdki drugiemu, 3 gwiazdki trzeciemu, 2 gwiazdki czwartemu i wreszcie 1 gwiazdkę piątemu najciekawszemu. Oznacza to, że nie można oddać głosu tylko na jeden stadion - w formularzu muszą znaleźć się wszystkie 5 obiektów. Aby zagłosować odwiedź Stadium of the Year 2022, platformę do głosowania, która będzie otwarta do 15 marca. Aby dowiedzieć się więcej o nominowanych stadionach i samych zasadach głosowania, warto obejrzeć film:

Reklama