Stadium of the Year 2021: Połowa głosowania już za nami!

źródło: Stadiony.net; autor: Robert Saganowski

Stadium of the Year 2021: Połowa głosowania już za nami! Rozpoczął się marzec, a to oznacza, że połowa głosowania w konkursie na Stadion Roku 2021 już za nami. Dziękujemy Wam za dotychczasową aktywność! Jeśli jeszcze nie zagłosowałeś/aś, przypominamy, że masz czas tylko do 14 marca. Kto wie, być może to właśnie Twój głos zaważy na końcowej klasyfikacji?

Reklama

Tegoroczny plebiscyt Stadium of the Year jest szczególny z kilku względów. Nie dość, że nominowaliśmy aż 23 areny z 5 kontynentów, to drugi raz z rzędu musieliśmy przyjąć zmodyfikowane kryteria oceny stadionów w związku z sytuacją pandemiczną na świecie. Na swój ulubiony stadion głosować możecie pod tym linkiem: Stadion Roku 2021.

Wśród nominowanych znalazło się miejsce między innymi dla 6 obiektów z USA, 5 z Turcji oraz 3 z Kataru. Wśród tych ostatnich są areny, na których już w listopadzie zobaczymy najlepszych piłkarzy świata podczas mundialu. Oprócz wymienionych stadionów, wybraliśmy również obiekty z 9 innych krajów, w tym z Algierii, Kamerunu, Ekwadoru, Kambodży, Hiszpanii, Argentyny, Iraku, Niemiec i Rumunii.

Od ponad tygodnia na naszym anglojęzycznym Facebooku, Twitterze oraz Instagramie promujemy codziennie kandydujące stadiony, by pomóc Wam w podjęciu decyzji. Po raz drugi przygotowaliśmy też film prezentujący kandydatów. Lektor dostępny jest co prawda tylko po angielsku, ale mamy nadzieję, że grafiki pozwolą Wam wszystko dobrze zrozumieć.

Do tej pory system zliczył ponad 11 000 głosów, za które niezmiernie dziękujemy. Wszystkim czekającym z oddaniem głosu przypominamy, że platforma zostanie zamknięta o północy z 14 na 15 marca. A że głosowanie jest proste i darmowe, warto wybrać najlepszy stadion 2021 roku razem z nami!

Jeszcze raz przypominamy, że głosować możecie pod tym linkiem: Stadion Roku 2021. Znajdziecie tam listę nominowanych stadionów, wraz z ich opisami. Pamiętajcie, trzeba wybrać pięć aren (rozdając między nie 15 punktów – pierwszy dostaje 5 pkt, drugi 4, trzeci 3, itd.) i kliknąć „głosuj”, tylko wtedy Wasz wybór zostanie zliczony. Głosować można tylko raz – nie zliczamy kolejnych prób. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Reklama