Rekrutacja: Pokieruj naszym kanałem na YouTube!

źródło: Stadiony.net

Rekrutacja: Pokieruj naszym kanałem na YouTube! Pierwsze filmy przyjęły się dobrze i za to wszystkim wielkie dzięki! Jednak trzeba iść naprzód i dlatego potrzebujemy dodatkowych rąk do pracy. Czy stadionowy YouTube to coś dla Ciebie?

Reklama

Odkąd pojawiliśmy się na YouTube, cały czas chcemy więcej. Produkcja filmów jest jednak na tyle czasochłonna, że potrzebujemy dodatkowej osoby do zespołu, która zajęłaby się tylko tym aspektem działania Stadiony.net i StadiumDB.com. Na zgłoszenia czekamy pod adresem grzegorz@stadiony.net.

​Wymagane kompetencje

Mając już pewne doświadczenie, możemy spokojnie powiedzieć, że nie trzeba być ekspertem w montażu. Wystarczą podstawowe umiejętności i swobodne poruszanie się po programie DaVinci Resolve.

Same infografiki (dostarczymy Ci gotowe, nie musisz być mistrzem Photoshopa) i montaż to tylko połowa zadań, jakie stoją przed poszukiwanym przez nas Współpracownikiem. Wspólnie wypracowujemy gotowe szablony i rozwiązania, by realizacja projektów z czasem zajmowała jak najmniej czasu.

​Wymagane cechy

Druga połowa pracy to wyszukiwanie interesujących tematów i pozyskiwanie materiałów, dlatego zainteresowanie stadionami jest ważne. Oczywiście nie musisz być w tej kwestii ekspertem, ale lepiej pracować nad czymś, co się lubi, prawda? Łatwiej wtedy się zaangażować, a zaangażowanie to jedna z wymaganych przez nas cech.

Kolejną, zresztą powiązaną cechą jest sumienność w pracy. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i będziemy popełniać błędy. Ważne jednak, by realizować powierzone obowiązki możliwie solidnie i w określonym czasie.

​Forma współpracy

Nie będziemy nic pisać o młodym i energicznym zespole czy owocowych czwartkach, bo czwartki będziesz mieć takie, jakie chcesz. Interesuje nas współpraca zdalna (b2b), z komunikacją przez narzędzia online. Nie ma stałych godzin – dostosowujesz zakres współpracy do swoich możliwości i harmonogramu. Oczekiwany wkład pracy to ok. 1/2 etatu, a idealnie cały etat.

Jak pisaliśmy powyżej, nie trzeba znać Photoshopa na wyrywki. Podobnie jest z samym DaVinci Resolve – zapewniamy wdrożenie w system pracy i stosowane rozwiązania, więc pokażemy Ci wszystko, co jest potrzebne.

​Zainteresowany/a? Czekamy!

Właśnie przygotowujemy kolejny film, jeszcze bez Ciebie. Następny dobrze byłoby już opracować wspólnie. Jeśli też tego chcesz – do dzieła! Na zgłoszenia czekamy pod adresem grzegorz@stadiony.net.

Stadiony.net - rekrutacja YouTube

Reklama