Jubileusz Stadiony.net: Jesteśmy razem już 20 lat!

źródło: własne [MK]

Jubileusz Stadiony.net: Jesteśmy razem już 20 lat! Tylko najstarsi górale pamiętają jeszcze pierwszą wersję serwisu – z innym layoutem, pod inną domeną. Przeszliśmy długą drogę, a Wy z nami i jesteśmy za to ogromnie wdzięczni!

Reklama

Kończy się sierpień 2021, a to znaczy, że Stadiony.net kończą 20 lat! W 2001 roku serwis ukazał się po raz pierwszy, wtedy jeszcze Stadiony.prv.pl. Strona tworzona przez 15-letniego Grzegorza Kaliciaka doczekała się z biegiem czasu kilku domen i wersji, a z kilkudziesięciu prezentacji stadionów rozrosła się do ponad 2000 aren i największej na świecie bazy koncepcji architektonicznych, już ponad 1000!

Dziś piszemy dla Was po polsku, ale także po angielsku i wkrótce stuknie nam 20 000 tekstów opublikowanych w obu wersjach. Rok temu pojawiliśmy się na Instagramie, w tym roku na YouTube i mamy jeszcze kilka planów, które stopniowo będziemy wdrażać.

20-lecie Stadiony.net

I choć robimy sporo rzeczy „dorosłych”, jak konsultowanie dokumentów UEFA czy wykłady o stadionach w miejscach nie zawsze oczywistych, to Stadiony.net wciąż są serwisem robionym z pasji, czasami po godzinach i nocach.

Początki wspominamy do dziś z wielkim sentymentem i chcielibyśmy, żeby naszym najwierniejszym Użytkownikom też ten sentyment się udzielił. Dlatego przez cały wrzesień po najechaniu na główne menu strony zobaczycie charakterystyczną piłeczkę, jak za dawnych czasów (czy ktoś poza nami ją jeszcze pamięta? Dajcie nam znać w komentarzu na fb!).

Pod menu znajdziecie również flagi najczęściej odwiedzanych krajów. To kolejne nawiązanie do starej wersji strony, z którego sami lubimy korzystać.

Reklama