Stadiony.net: Jesteś na Insta? My też, dołącz do nas!

źródło: Stadiony.net; autor: michał

Stadiony.net: Jesteś na Insta? My też, dołącz do nas! Najlepsze zdjęcia stadionów, aktualne informacje o nowych projektach i trwających budowach, co najmniej raz dziennie. Nasze konto na Instagramie rośnie jak na drożdżach, więc zapraszamy i Ciebie!

Reklama

Dotąd Stadiony.net dostępne były na Facebooku (po polsku i angielsku) oraz na Twitterze (tylko po angielsku). Te profile traktujemy jako informacyjne – publikujemy tam doniesienia o nowych budowach, świeżych koncepcjach stadionów, modernizacjach czy turniejach.

Od kilku miesięcy jesteśmy również aktywni na Instagramie. Tu podejście do publikowanych treści mamy już inne: przede wszystkim zbieramy najciekawsze i najbardziej imponujące zdjęcia oraz wizualizacje stadionów. Część to materiały autorskie, część od zawodowych fotografów, a część to fotografie amatorskie, od fanów wykonujących ogromną dokumentatorską robotę i uwieczniających areny piłkarskie w najróżniejszych momentach ich życia.

Zwłaszcza dziś, w dobie zakazu osobistego uczestnictwa w meczach piłkarskich, takie materiały cieszą oko. Dlatego przed dobiciem do 200 postów udało się nam wzbudzić bardzo duże zainteresowanie, czasami przekraczające parę tysięcy interakcji na poszczególny wpis. Postanowiliśmy więc, że i Ciebie nie może z nami zabraknąć, jeśli jesteś miłośnikiem stadionów!

Zobacz poniższe kolaże! To nie tylko zachody słońca czy ujęcia z drona, ale też dołączona do każdej publikacji informacja o pokazywanym stadionie. A że wkrótce rusza Stadium of the Year 2020, będzie na czym zawiesić oko również wśród najświeższych obiektów, ledwie ukończonych. Śledzenie nas na Instagramie to więc kolejny sposób, by być na bieżąco z kluczowymi informacjami o stadionach!

Dołącz do nas na Instagramie - Stadiony.net i StadiumDB.comDołącz do nas na Instagramie - Stadiony.net i StadiumDB.com

Reklama