Reprezentacja Polski: Bilety na 3 mecze w sprzedaży

źródło: własne [MK]; autor: michał

Reprezentacja Polski: Bilety na 3 mecze w sprzedaży Dziś ruszyła sprzedaż na trzy pojedynki Reprezentacji, które odbędą się w tym i przyszłym tygodniu. Zgodnie z decyzją UEFA kibice mogą zapełnić do jednej trzeciej trybun.

Reklama

PZPN poinformował dziś, że ruszyła dystrybucja biletów na nadchodzące trzy mecze Reprezentacji Polski. Wejściówki na spotkania z Finlandią (07.10), Włochami (11.10) oraz Bośnią i Hercegowiną (14.10) będą wprowadzane etapami. Dziś ruszyła sprzedaż na Finlandię, w środę wystartuje na Włochy, a w piątek na Bośnię i Hercegowinę.

Stadion Energa Gdańsk© Stadiony.net

Ponieważ pierwszy z nadchodzących meczów odbędzie się już za dwa dni, bilety rozchodzą się bardzo szybko. Spotkanie z Finlandią to co prawda tylko sparing, ale też pierwszy mecz w roli gospodarza od 11 miesięcy.

Decyzją Komitetu Wykonawczego UEFA związki piłkarskie mogą wpuścić na widownię do 30% zwykłej pojemności. Tyle że mecz z Finami odbędzie się w Gdańsku, a ten z kolei jest w żółtej strefie, stąd ograniczenie jest większe, do 25%. Tym samym PZPN ma do dyspozycji w sumie ok. 10 tys. miejsc, w tym dla partnerów i mediów.

Bilety na wszystkie wskazane mecze dostępne są w trzech kategoriach cenowych. Najdroższe, wzdłuż boiska, są bilety kat. I, w cenie 120 zł. Kategoria II to miejsca za bramkami (górne sektory) i w narożnikach, w cenie 90 zł. Najtańsze są bilety kategorii III, za 70 zł (dolne sektory za bramkami).

Reklama