Stadia Designers Cup 6: Wybierz najciekawszą wizję dla TSV 1860!

źródło: mStadia.net; autor: michał

Stadia Designers Cup 6: Wybierz najciekawszą wizję dla TSV 1860! Ośmiu projektantów w ósmym miesiącu bieżącego roku walczy o zwycięstwo w szóstej edycji MSTADIA Designers Cup. W konkursie debiutują nowe nacje, więc puchar może trafić tam gdzie jeszcze nigdy nie był! Głosujemy!

Reklama

Na oficjalnej stronie konkursu MSTADIA Designers Cup 6 można zapoznać się ze zgłoszonymi pracami i zagłosować na swoich trzech faworytów!

Trwa otwarte głosowanie publiczności oraz obrady konkursowego Jury. Ostateczna klasyfikacja powstanie na podstawie łącznych wyników poszczególnych projektów z obu głosowań. Do wzięcia udziału w procesie wyłaniania zwycięzcy niezmiennie konieczne jest posiadanie konta Gmail.

Stadia Designers Cup 6

Głosy przyjmowane będą do ostatniej sekundy niedzieli 30 sierpnia (23:59.59). Zwycięzcę tegorocznej, a jednocześnie kraj-gospodarza przyszłorocznej edycji konkursu poznamy dwa dni później we wtorek 1 września. O godz. 18:00 za pośrednictwem konta organizatora na Twitterze, będą odsłaniane kolejno wyniki głosowania Jury, a następnie krok po kroku - kolejne pozycje w głosowaniu publiczności.

Pełne wyniki konkursu wraz ze szczegółowymi statystykami zostaną opublikowane na stronie konkursu oraz w wątku konkursu na forum SkyscraperCity.com.

Przypomnijmy, że tematem szóstej edycji konkursu MSTADIA Designers Cup była gruntowna przebudowa stadionu przy Grünwalder Straße w Monachium. Projektanci, mając do wyboru były trzy scenariusze: Początkujący, Standardowy lub Zawodowiec, mieli za zadanie dostosować wysłużony obiekt do ponownego goszczenia najwyższych klas rozgrywkowych w przyszłości. Każdy ze scenariuszy różnił się liczbą i skomplikowaniem obostrzeń wobec konkursowej propozycji. Uczestnicy w lwiej części wybrali najtrudniejszy poziom trudności, co z pewnością zaprocentuje w wynikach głosowania konkursowego Jury.

Poniżej prezentujemy nadesłane prace wg kolejności zgłoszeń:

Stadia Designers Cup 6

Stadia Designers Cup 6

Stadia Designers Cup 6

Stadia Designers Cup 6

Stadia Designers Cup 6

Stadia Designers Cup 6

Stadia Designers Cup 6

Stadia Designers Cup 6

Reklama