Liverpool: Ruszają konsultacje w sprawie rozbudowy Anfield

źródło: LiverpoolFC.com

Liverpool: Ruszają konsultacje w sprawie rozbudowy Anfield Jeszcze bez wizualizacji, ale to długo wyczekiwany moment. Liverpool FC zaprasza mieszkańców i kibiców na pierwszą rundę spotkań konsultacyjnych przed powiększeniem stadionu do 60 tysięcy.

Reklama

Już w tym tygodniu na Anfield odbędą się pierwsze spotkania dla mieszkańców i kibiców, z którymi klub zamierza skonsultować dalszą rozbudowę stadionu. Po otwarciu nowej głównej trybuny w 2016 roku tym razem przebudowana ma być trybuna północna, od strony Anfield Road. Cel to podniesienie pojemności o ponad 6 tys. miejsc.

Trzy główne spotkania zaplanowano na 29 listopada, 2 i 3 grudnia w The Kop Bar, pod południową trybuną. Kibice są też mile widziani na specjalnym stoisku w najbliższe dwa dni meczowe, 30 listopada (przeciwko Brighton) i 4 grudnia (derby z Evertonem). Tylko do mieszkańców okolicy Liverpool rozesłał ok. 5 tys. zaproszeń.

Do tej pory klub nie zdradził, jak mogłaby wyglądać nowa trybuna północna. Wiadomo tylko, że gabarytami zbliży się do dominującej dziś trybuny głównej oraz że także będzie zawierać miejsca premium, nie tylko te w normalnych cenach.

Więcej szczegółów ma być publikowanych na bieżąco poprzez specjalną platformę na stronie internetowej klubu. W przyszłości konsultacje mają być możliwe również online.

Anfield

Reklama