Chorzów: Śląski zaprasza na lipiec otwartych boisk

źródło: StadionSlaski.pl

Chorzów: Śląski zaprasza na lipiec otwartych boisk Akcja nazywa się „Lato otwartych boisk”, ale obejmuje głównie lipiec, stąd nasz tytuł. Codziennie w tym okresie wokół Stadionu Śląskiego będą się odbywać darmowe zajęcia dla dzieci i młodzieży.

Reklama

Stadion Śląski już po raz 14. zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 6 do 16 lat do aktywnego spędzania wakacji w mieście. W tym roku zajęcia w ramach akcji „Lato otwartych boisk” będą prowadzone do 2 sierpnia, od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-13:00.

Na obiektach treningowych Stadionu Śląskiego organizowane będą m.in. zajęcia sportowe, rekreacyjne, kulturalne oraz plastyczne. Wstęp jest wolny.

Zapraszamy na zajęcia zarówno indywidualnych uczestników, jak i grupy zorganizowane. Zachęcamy organizatorów półkolonii oraz placówki organizujące czas wolny dla dzieci i młodzieży w czasie wakacji do przyjazdu na Śląski. Grupy zorganizowane prosimy o wcześniejsze zgłoszenie na adres rezerwacje@stadionslaski.pl oraz pod numerem telefonu +48 500 006 415 – czytamy na stronie organizatora.

Stadion Śląski

Reklama