Poznań: Lech szuka przewodników po stadionie

źródło: własne | MK

Poznań: Lech szuka przewodników po stadionie Bycie kibicem i praca dla ukochanego klubu to dla wielu marzenie. A jeśli jeszcze można przy okazji zarażać pasją, satysfakcja rośnie dalej. „Kolejorz” właśnie rekrutuje przewodników po Bułgarskiej.

Reklama

Największy stadion zachodniej Polski przyciąga nie tylko krajowych, ale i zagranicznych turystów. W końcu to stąd nauczyli się jak robić „the Poznan” na swoich trybunach. Dlatego Lech Poznań szuka osób komunikatywnych i z dobrą wiedzą o historii klubu i areny, które wprowadzą gości w świat „Kolejorza”.

Znajomość przynajmniej jednego języka (angielski) jest konieczna, a drugi będzie dodatkowym atutem. To praca zdecydowanie dla kibiców Lecha, jednak trzeba również wykazać się znajomością podstawowych zasad pierwszej pomocy, przepisów i procedur przeciwpożarowych.

Oczywiście klub zapewnia szkolenie i wdrożenie, trasa i treść wycieczek jest już ustalona. W zamian za poświęcenie i dyspozycyjność klub oferuje pracę na umowę-zlecenie. Czy to wiele? Wszystko zależy, ile dla kogoś może znaczyć sama praca przy Bułgarskiej, ponieważ fanów Lecha chcących do spróbowania z pewnością nie braknie. Zresztą „Kolejorz” poinformował, że odpowie jedynie wybranym kandydatom.

Stadion Miejski w Poznaniu© Stadiony.net

Reklama