Wrocław: Bilety za złotówkę w ramach rekompensaty

źródło: SlaskWroclaw.pl

Wrocław: Bilety za złotówkę w ramach rekompensaty Po fatalnej porażce u siebie Śląsk Wrocław postanowił zaoferować wszystkim kibicom bilety za złotówkę. W ramach zadośćuczynienia za to, co musieli w sobotę oglądać.

Reklama

Dziś rano Śląsk Wrocław poinformował, że obniżył wynagrodzenie za listopad wszystkim piłkarzom pierwszej drużyny. To skutek fatalnej porażki 0:3 z Wisłą Płock. W efekcie sobotniego łupu punktowego płocczanie zrównali się ze Śląskiem w tabeli, w której zresztą Śląsk jest znacznie niżej niż oczekiwano – dopiero na 11. miejscu.

W związku z tym zarząd podjął również decyzję, że kibicom należy się rekompensata za to, co muszą oglądać. Wszyscy posiadacze biletów na mecz z Wisłą Płock będą mogli wejść na widownię za złotówkę w kolejnym spotkaniu. Z kolei osoby z karnetami za złotówkę mogą zaprosić znajomego na następny pojedynek. Promocja obowiązuje na mecz z pierwszą w tabeli Lechią Gdańsk (1/2 grudnia).

Sobotni mecz z Wisłą Płock nie tylko był gorzką porażką, ale też zgromadził najmniejszą widownię w meczach Śląska w tym sezonie. Na trybunach Stadionu Wrocław pojawiło się tylko 6364 osoby, podczas gdy średnia wrocławskiego klubu w obecnym sezonie wynosiła solidne 12 tysięcy na mecz. Po sobotnim ósmym meczu spadła do dokładnie 11 200 widzów na mecz.

Stadion Wrocław© Maciej Lulko Fotografia Architektury

Reklama