Warszawa: Nocny pożar na Zimowym Narodowym

źródło: PGENarodowy.pl

Warszawa: Nocny pożar na Zimowym Narodowym W nocy z czwartku na piątek spłonął jeden z namiotów ustawionych na płycie PGE Narodowego. Po interwencji straży udało się powstrzymać dalsze rozprzestrzenianie ognia.

Reklama

Niespełna tydzień po otwarciu tegorocznej edycji Zimowego Narodowego doszło do pożaru. Choć operator obiektu nazwał sprawę „awarią”, to konieczna była interwencja straży pożarnej.

Zgodnie z informacjami przekazanymi mediom przez komendanta Państwowej Straży Pożarnej na płycie PGE Narodowego, przy samym lodowisku, spłonął namiot o wymiarach 10 na 5 metrów. Pożar został natychmiast zauważony przez ochronę stadionu, wdrożone zostały procedury bezpieczeństwa i powiadomiono właściwe służby. Po szybkiej reakcji Straży Pożarnej ugaszono namiot. W tej chwili trwają prace porządkowe – napisał dziś rano operator PGE Narodowego.

W związku z incydentem może dojść do zmian w funkcjonowaniu zimowej atrakcji. Dalsze informacje mają być podawane na bieżąco na stronie stadionu oraz profilu na facebooku.

PGE Narodowy

Reklama