Stadion Roku 2017: Głosowanie zamknięte, dziękujemy!

źródło: własne | MK

Stadion Roku 2017: Głosowanie zamknięte, dziękujemy! Jak co roku, śledziliśmy oba głosowania w plebiscycie Stadion Roku z wypiekami na twarzy. Znamy już wyniki Głosowania Publicznego, czekamy na ostatni głos w Jury. Pełne wyniki podamy w środę!

Reklama

O północy czasu polskiego skończyliśmy zliczać Wasze głosy. Dziękujemy za pięć fascynujących tygodni ósmej edycji Stadionu Roku. Na razie fascynujących dla nas, ponieważ mogliśmy śledzić postępy obu głosowań na żywo. Nie będziemy Was jednak trzymać w niepewności zbyt długo. Gdy tylko opracujemy w pełni wyniki, na stronie pojawią się informacje o zwycięzcach.

Na razie możemy zdradzić, że z polskiej wersji serwisu oddano 5756 głosów, tymczasem z międzynarodowej – aż 47 327. Łącznie padły 53 083 głosy, co jest trzecim wynikiem w historii plebiscytu - dziękujemy!

Stadium of the Year 2017

Laureatów obu nagród przedstawimy już w najbliższą środę. W pierwszej kolejności, o godzinie 13:00, rozpoczniemy prezentację trzech najlepszych stadionów w Głosowaniu Jury. Tradycyjnie, poznacie najpierw miejsce trzecie (13:00), następnie drugie (14:00) i pierwsze (15:00).

Następnie według tego samego schematu, od 18:00, odliczymy od trzeciego do pierwszego miejsca w Głosowaniu Publiczności. Na koniec szczegółowa lista z punktacją pojawi się na stronie konkursowej. Zapraszamy!

Reklama