Walencja: Brama Mestalli runęła na matkę z dzieckiem

źródło: Sport.es / ElMundo.es

Walencja: Brama Mestalli runęła na matkę z dzieckiem Kobieta z licznymi obrażeniami trafiła do szpitala, a jej roczne dziecko na szczęście doznało tylko szoku. To efekt zawalenia się bramy wjazdowej na Estadio Mestalla w Walencji.

Reklama

Dziś przed południem do bardzo niefortunnego wypadku doszło w Walencji. Z nieznanych przyczyn oberwała się brama wjazdowa po zachodniej stronie Estadio Mestalla. Wrota wysokie na 3 metry i długie na 5 metrów upadły na zewnątrz obiektu, na chodnik.

Konstrukcja spadła na przechodzącą obok kobietę z wózkiem. 25-latka doznała licznych obrażeń, przede wszystkim głowy. Jej roczne dziecko ocalało dzięki konstrukcji wózka i nie doznało fizycznych obrażeń. Było jedynie bardzo przestraszone.

Valencia wydała krótkie oświadczenie w tej sprawie. „Jest nam bardzo przykro z powodu wypadku, do jakiego doszło w miejscu publicznym z powodu osunięcia się bramy przesuwnej Camp de Mestalla. Klub, który od pierwszych chwil zaoferował pomoc rodzinie, życzy osobie poszkodowanej jak najszybszego powrotu do zdrowia”.

MestallaFot: Google Street View

Reklama