Bolton: Luksusowe fotele i popcorn dla kibiców

źródło: BWFC.co.uk; autor: michał

Bolton: Luksusowe fotele i popcorn dla kibiców Niektórzy prześmiewczo twierdzą, że w tym kierunku właśnie zmierza brytyjski futbol. Ale spokojnie, to tylko promocja nowoczesnego kina, które umożliwi kibicom oglądanie meczów w niespotykanym komforcie.

Reklama

Bolton Wanderers wracają do angielskiej drugiej ligi (Championship) i mają dla swoich kibiców niespodziankę. W pierwszym rzędzie głównej trybuny Macron Stadium pojawiły się nowe, skórzane i rozkładane fotele, z których mecze będzie się oglądać jak z żadnego innego miejsca na trybunach.

Kibiców od piłkarzy dzielić będą co najwyżej bandy reklamowe, a podczas meczów otrzymają popcorn i słodkie napoje na koszt organizatora promocji.

Tak, to nie oferta dla najbogatszych, a właśnie akcja marketingowa sieci kin Vue. Multipleks w Boltonie właśnie przechodzi remont, po którym wszystkie fotele będą miały taką właśnie jakość.

Stąd pomysł, by cztery pokazowe sztuki ustawić na stadionie, a kibicom umożliwić zdobycie biletów na te miejsca poprzez udział w konkursach przed każdym meczem nadchodzącego sezonu. Dobry pomysł? Sądząc po minach defensywnych zawodników Andrew Taylora and Marka Beeversa, całkiem niezły...

Bolton Wanderers campaign

Bolton Wanderers campaign

Reklama