Chorzów: Oglądaj, jak Śląski staje się niebieski

źródło: RadioPiekary.pl

Chorzów: Oglądaj, jak Śląski staje się niebieski Mowa jeszcze nie o meczach Ruchu, ale o montażu niebieskich siedzisk, które za kilka dni pokryją cały górny poziom zachodniej trybuny!

Reklama

Dostawa krzesełek na Stadion Śląski to gorący temat. Nic dziwnego, że operator oferuje kamerę, która co minutę pokazuje postępy prac. Aktualnie nagrywana jest trybuna zachodnia, gdzie górny poziom jako pierwszy otrzymuje foteliki. Zdjęcia publikowane są w rozdzielczości 2624×568, co daje możliwość objęcia całej panoramy stadionu.

Stadion Śląski

Na potrzeby Stadionu Śląskiego realizowana jest również usługa Time-Lapse polegająca na wykonywaniu zdjęć w stosunkowo dużych odstępach czasu, a następnie wyświetlania ich w przyśpieszonym tempie. W ten sposób procesy trwające w rzeczywistości całymi godzinami czy nawet dniami można obejrzeć w kilkanaście sekund. Po zakończeniu nagrania zgromadzony materiał złożony zostanie w film pokazujący cały proces wykańczania obiektu w przyspieszonym tempie.

To nie pierwszy raz, gdy Stadion Śląski można oglądać prawie na żywo. W czerwcu 2015 roku podobnie relacjonowana była niezwykle skomplikowana operacja podnoszenia kabli dachu. Tym razem jest prościej, ale dla oka nawet przyjemniej, ponieważ Śląski wreszcie nabiera ostatecznego kształtu!

Reklama