Rosja: FK Krasnodar się wprowadza, zobacz ten luksus

źródło: FCKrasnodar.ru; autor: michał

Rosja: FK Krasnodar się wprowadza, zobacz ten luksus Jeden z najbogatszych klubów Rosji właśnie przeniósł swoje biura na nowy stadion. Podobnie jak sama arena, te powierzchnie wykończono „na bogato”.

Reklama

Stadion Roku 2016FK Krasnodar w tym sezonie znów walczy o miejsce w pierwszej piątce Premier Ligi, a na trybunach gromadzi znacznie więcej widzów niż rok wcześniej. To oczywiście efekt przeprowadzki ze Stadionu Kubań na prywatny Stadion FK Krasnodar. Dziś widownia na każdym meczu to prawie 20 tys. osób, podczas gdy w sezonie 2015/16 była o 8 tys. niższa.

O ile jednak fani „Byków” wprowadzili się na trybuny już w październiku 2016, o tyle biura klubu dopiero teraz zostały oddane do użytku. Znajdują się na trzecim poziomie wschodniej trybuny i mają powierzchnię ok. tysiąca metrów kwadratowych. Tu przeniosą się wkrótce zarząd, działy szkolenia, marketingu, księgowości, prasowy, prawny oraz IT.

Przestrzenie dla pracowników klubu nawiązują wystrojem do reszty stadionu, tzn. zielono-czarne barwy klubu mieszają się w elegancki sposób z bielą i beżem sprowadzanego z Włoch trawertynu.

Stadion Krasnodar© FK Krasnodar

Stadion Krasnodar© FK Krasnodar

Stadion Krasnodar© FK Krasnodar

Stadion Krasnodar© FK Krasnodar

Stadion Krasnodar© FK Krasnodar

Reklama