Stadia Designers Cup: Wybraliście najlepszą alternatywę dla Polonii

źródło: mStadia.net

Stadia Designers Cup: Wybraliście najlepszą alternatywę dla Polonii Skoro Polonia Warszawa planuje budowę nowego stadionu na „kilkanaście tysięcy”, powinni sprawdzić wyniki tego konkursu! Jego wyniki są znacznie ciekawsze niż to, co pokazał klub.

Reklama

Tego lata Polonia Warszawa uchyliła rąbka tajemnicy na temat najnowszego z wielu planów. Przy Konwiktorskiej projektowano już biurowce, rozsuwane dachy i inne cuda, a nowy pomysł to oklejenie stadionu powierzchniami biurowo-usługowymi. Jak ma wyglądać sam stadion? Jeszcze nie wiadomo, ale pokazany w lipcu zarys trudno uznać za inspirujący.

Dlatego Polonii możemy polecić spojrzenie na wyniki Stadia Designers Cup, gdzie forma stadionu jest dopracowana nieporównanie lepiej niż w oficjalnych materiałach. Uczestnicy konkursu dla entuzjastów stadionowej twórczości otrzymali za zadanie stworzenie 10-15 tys. miejsc na widowni, na co mieli prawie trzy miesiące. Po okresie przygotowań osiem zgłoszonych prac trafiło pod głosowanie jury i publiczności.

Głosy jurorów zostały następnie zsumowane z tymi od internautów i dziś znamy już komplet wyników. Poniżej możecie zobaczyć trzy najlepsze prace. Komplet rezultatów jest dostępny wraz z informacjami o punktacji na stronie głównego partnera, mStadia.net. A teraz pozwolimy kibicom Polonii rozmarzyć się, oglądając najwyżej ocenione zgłoszenia:

Stadia Designers Cup

Stadia Designers Cup

Stadia Designers Cup

Reklama