Poznań: Sala koncertowa z lekkim poślizgiem

źródło: GlosWielkopolski.pl

Poznań: Sala koncertowa z lekkim poślizgiem W październiku się nie udało, ale na grudniowe otwarcie biletów już nie ma. Klub B17 na INEA Stadionie pierwszy koncert zorganizuje 6 grudnia.

Reklama

B17 na pewno brzmi znajomo dla kibiców Lecha (od adresu, Bułgarska 17). Tak właśnie nazywa się nowa sala koncertowa pod wschodnią trybuną INEA Stadionu. Wstępnie zapowiadano jej otwarcie na jesień, potencjalnie październik, ale ostatecznie pierwszy koncert odbędzie się 6 grudnia.

Wystąpi wtedy Taco Hemingway i na tę imprezę biletów już nie ma. Pojawi się więc komplet ok. 1500 osób. – Dwa dni później odbędzie się oficjalne otwarcie, na którym spotkamy się z przedstawicielami branży muzycznej oraz partnerami – mówi Rafał Drewicz, senior event manager z Marcelin Management, spółki zarządzającej stadionem.

B17 to pomysł operatora INEA Stadionu na lepsze zagospodarowanie przestrzeni dostępnych pod trybunami. Choć sala koncertowa na razie nie będzie funkcjonować jako klub muzyczny na co dzień, to możliwości jej wykorzystania są spore. Mogą się tu odbywać wystawy, bankiety czy prezentacje produktów. Operator liczy, że dzięki nowej sali przybędzie 30-50 wydarzeń rocznie.

INEA Stadion - B17

INEA Stadion - B17

INEA Stadion - B17

INEA Stadion - B17

Reklama