Oslo: Vålerenga pyta fanów, jakiego stadionu chcą

źródło: VIF-fotball.no

Oslo: Vålerenga pyta fanów, jakiego stadionu chcą Budowa jest już bardzo zaawansowana, ale do wykonania jest wciąż wiele decyzji. Kibice wskażą, jakie krzesełka, dekoracje i kioski będą dla nich najlepsze.

Reklama

W stolicy Norwegii rodzi się historia. Podczas gdy trybuny nowego stadionu Vålerengi nabierają kształtu, klub zaprasza kibiców na wyjątkowe spotkanie. 26 października przez dwie godziny będzie można wyrazić swoją opinię na temat drugorzędnych, ale istotnych cech areny.

Chodzi między innymi o kolorystykę krzesełek, co samo w sobie nie dziwi – ten wybór często zostawia się kibicom. W przypadku „Engi” decyzji dla sympatyków będzie znacznie więcej. To warianty kolorystyczne wystroju, a także usługi, jakie mają być oferowane na stadionie. Wszelkie informacje od kibiców będą brane pod uwagę, dlatego klub prosi o liczne przybycie. Dla nieobecnych dostępna będzie transmisja radiowa na żywo.

Budowa wymarzonego w 2008 roku własnego stadionu to spełnienie oczekiwań klubu, który nigdy dotąd nie posiadał własnego obiektu. Aktualnie Vålerenga gra na narodowym Ullevål. Prace w dzielnicy Valle Hovin ruszyły w styczniu tego roku i mają zaowocować nowym stadionem w sierpniu 2017.

Vaalerenga Stadion

Reklama