Warszawa: Nowa murawa koszona, stara na sprzedaż

źródło: Legia.com; autor: michał

Warszawa: Nowa murawa koszona, stara na sprzedaż Legia oferuje kibicom kawałki murawy, na których klub walczył o Ligę Mistrzów. Cena jest… wyższa niż rynkowo za ułożenie nawierzchni.

Reklama

Sprzedawanie fragmentów boiska jako pamiątek to już nie nowość. Za to Legia jako pierwszy polski klub w tym stuleciu może powiedzieć, że sprzedaje boisko, na którym wywalczyła Ligę Mistrzów. Podczas gdy to nowo ułożone boisko przeszło dziś pierwsze koszenie, to stare jest do wzięcia.

Fragmenty trawiastej nawierzchni z Łazienkowskiej, o wymiarach 10x10cm, można zamówić do 30 września. Każdy z nich w eleganckim przezroczystym opakowaniu i z instrukcją pielęgnacji. Cena to 79 zł. Ile są warte wspomnienia i magia boiska z Łazienkowskiej – nie nam oceniać. Na pewno jednak w przeliczeniu na metry kwadratowe to znacznie więcej niż kosztuje nowa nawierzchnia boiska.

Oczywiście Legia oferuje kibicom tylko najlepsze fragmenty murawy i oferta jest ograniczona. Z uwagi na delikatność trawy nie ma możliwości wysyłki, zamówione poletka będzie można odbierać od 20 września. W przypadku zamówienia powyżej 30 sztuk Legia zobowiązuje się przetransportować je na terenie Warszawy.

Legia murawa© Legia.com

Reklama